TS12A44513DR
Part Number:
TS12A44513DR
Manufacturer:
Description:
IC SWITCH QUAD SPST 14SOIC
Data sheet:
TS12A44513DR.pdf
Introduction
Buy TS12A44513DR with BYCHPS
Buy with guarantee
Specifications
Voltage - Supply, Single (V+):2.7 V ~ 12 V
Voltage - Supply, Dual (V±):-
Switch Time (Ton, Toff) (Max):75ns, 45ns
Switch Circuit:SPST - NO/NC
Supplier Device Package:14-SOIC
Series:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Other Names:296-24788-2
TS12A44513DR-ND
TS12A44513DRG4
TS12A44513DRG4-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max):10 Ohm
Number of Circuits:4
Multiplexer/Demultiplexer Circuit:1:1
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:2 Weeks
Manufacturer Part Number:TS12A44513DR
Expanded Description:4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-SOIC
Description:IC SWITCH QUAD SPST 14SOIC
Current - Leakage (IS(off)) (Max):1nA
Crosstalk:-
Charge Injection:-10.5pC
Channel-to-Channel Matching (ΔRon):2.5 Ohm (Max)
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)):8pF, 8pF
-3db Bandwidth:530MHz